Dvoudenní výjezdní seminář pro ředitele MŠ, ZŠ a jejich zástupce

4. prosinec 2017 - 5. prosinec 2017

Vážené ředitelky, vážení ředitelé,

rádi bychom vás pozvali na výjezdní seminář pro ředitele a ředitelky ZŠ a MŠ a jejich zástupce, který je realizován v rámci projektu MAP+. Výjezdní akce se bude konat ve dnech 4.-5.12.2017 v hotelu S-Port Véska v Olomouci.

Program výjezdního semináře zahrnuje odborný seminář “KURZ PŘEŽITÍ PRO ŘEDITELE ŠKOL …ANEB JAK USPĚT V PRVNÍ LINII”. Tento seminář bude vedený lektorem Mgr. Miloslavem Hubatkou, se kterým se mnozí z vás již setkali na červnovém semináři “Pozitivní a růstové klima na škole” na MěÚ v Rožnově p.R. Vzhledem k tomu, že tohoto lektora jste hodnotili v evaluačních dotaznících velmi dobře a projevili jste zájem o další témata s ním, nabízíme vám nyní tento dvoudenní seminář, kde bude ještě větší časový prostor pro probíraná témata.

Výjezdní seminář bude tematicky zaměřený na mezilidské vztahy na pracovišti a konfliktní situace, systémové a strategické řízení školy, krizový management či komunikaci s rodiči a řešení vyhraněných situací ve škole. Bude rovněž časový prostor pro vaše dotazy, diskuzi a samozřejmě i neformální večerní posezení.

Pozvánku s programem naleznete zde: